0
phone-icon
097-720-10-32 Замовити дзвінок

Десерти

0
380 грн.
0
420 грн.

Гостей завжди хочеться нагодувати смачно, особливо якщо справа стосується солодких частувань, десертів. А якщо це ще й вишукано виготовлені кондитерські вироби, то апетит на них зростає.

Десерти в стаканчиках, або, як їх ще прийнято називати, фуршетні, користуються успіхом серед любителів солодощів. Професійний кондитер може перетворити звичайні інгредієнти на справжній витвір мистецтва. Міні-тістечка для фуршету можуть бути доставлені безпосередньо на місце проведення урочистостей, красиво упакованими та у стерильності. Міні-тістечка на замовлення з доставкою привозяться замовнику у спеціально призначеному пакувальному матеріалі, що дозволяє гарантувати їхню свіжість.

Десерти з доставкою – це твори кондитерського мистецтва від майстрів високого класу та професіоналізму, що надають широкий асортимент солодощів на будь-який смак. Естетика та безпека – основні критерії роботи кондитерів.

Великий вибір десертів у нас

Компанія Fashion food надає каталог із широким асортиментом ласощів для найрізноманітніших урочистостей та подій. Враховуючи індивідуальність замовлення, ми пропонуємо створити, наповнити та оформити будь-який десерт відповідно до вимог замовника.

Для створення почуття довершення святкового столу ми пропонуємо такі міні-тістечка на замовлення, як:

  • чізкейк;
  • мус;
  • рулет;
  • торт;
  • «кошики» із кремами з пісочного тіста;
  • штрудель;
  • заварні тістечка тощо.

Міні-тістечка можна купити, переглядаючи каталог, який постійно поповнюється новими позиціями. Крім класичних ласощів тут можна зустріти і вироби, створені за авторськими рецептами. Fashion food пропонує клієнтам як класичні солодкі страви, виконані в основних традиціях кондитерського мистецтва, так і сучасні десерти, наповнені екзотикою та представлені незвичайною подачею (наприклад, можна замовити десерти в стаканчиках та прикрасити мусом із екзотичного фрукту).

Майстерно приготовлені десерти у стаканчиках Київ можуть стати не лише продовженням святкового застілля, а й самостійною частиною бенкету.

Коли хочеться побалувати себе або своїх рідних, підняти настрій солодким, не обов'язково витрачати весь день на їх приготування, можна просто купити міні-тістечка від Fashion food і отримати не тільки смакову, але й естетичну насолоду.

Замовлення десертів та їх доставка

Свято, не важливо з якого приводу, має приносити радість і залишати в пам'яті лише приємні спогади. А що як не десерти може стати основною зіркою святкового столу? Наша компанія пропонує десерти в стаканчиках, доставка яких здійснюється в красивій, елегантній упаковці, приготовлені професійними кондитерами з урахуванням індивідуального підходу до кожного свого клієнта.

Якщо Ви хочете здивувати своїх рідних та близьких, колег та друзів, то не можна придумати нічого кращого, ніж замовити десерти у стаканчиках Київ або будь-який інший вид ласощів, виготовлених із шоколаду та кремів, тіста та фруктів.

Кожен десерт, створений нашими кондитерами – це унікальні ласощі, приготовлені зі свіжих продуктів і оформлені на найвищому рівні естетики.