0
phone-icon
097-720-10-32 Замовити дзвінок

Сирні канапе

У нашому житті завжди є місце святу та винам благородних сортів. А що найкраще поєднується із цими напоями? Більшість, звичайно, скаже, що традиційними закусками в цьому випадку будуть закуски на основі сиру. Компанія Fashion food місто Київшанує цю традицію та пропонує замовити сирні канапе.

Канапе сирні на шпажках – це невеликі закуски (на один або два укуси), основу яких становить брускета хліба, випічка або крекер.Сирні канапе для фуршету зазвичай подають з винами чи коктейлями.

Чому сирні канапе називають саме «канапе»? Назва «канапе» у перекладі з французької означає диван! Існують різні теорії, чому ці маленькі шматочки їжі стали називати канапе (або диванами). Одна з теорій полягає в тому, що це відноситься до того, де ви їх їсте - сидячи на дивані у вітальні, насолоджуючись коктейлем. Інша теорія полягає в тому, що назва «сирні канапе» заснована на їх структурі – шматочки сиру зверху на хлібі, як подушки на дивані.

Сирні канапе на шпажках на святковий стіл

Канапе сирні на шпажках рецепти з фото традиційно використовують ніжні європейські вишукані сорти – камамбер, тапас, маасдам.

Камамбер – один із сирів, що найбільше запам'ятовуються, з вершковим смаком і скоринки спеціальної цвілі. Сирні канапе в Києві з камамбером традиційно мають великий попит. Можливо, настав час спробувати їх і вам?